Author: l***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 兩片有一片是破裂的 建議收到先打開來看一下
顏色: 淺灰色
尺寸: 1m
Price: NT$47
Original Price: NT$50
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Light Grey |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25050986386573393 |
Author: l***5
Date:
Review: 兩片有一片是破裂的 建議收到先打開來看一下
顏色: 淺灰色
尺寸: 1m
Author: 8***2
Date:
Review: 很好很好很好很好很好很好
顏色: 淺灰色
尺寸: 1m
Author: S***4
Date:
Review: 還未打開使用,希望質量是好的囉!
顏色: 淺灰色
尺寸: 2m
Author: s***l
Date:
Review: love the length of this cable, it is very long works to my convenience
顏色: 淺灰色
尺寸: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.